Odoslať  mishown Ut marec 18, 2008 11:57 pm

Počet príspevkov : 153
Age : 29

SK Slovan Bratislava Empty nedela trnava vs slovan

Odoslať  Peretic St marec 19, 2008 12:26 am

hadam ze vyhrame bude to tazky zapas hlavne z fanusikovskej strany bude vela krvy Laughing SK Slovan Bratislava 234490 SK Slovan Bratislava 59604 SK Slovan Bratislava 418455
Peretic
Peretic

Odoslať  Admin St marec 19, 2008 9:24 am

Kedze som menil kategoriu na temu tak sa predchadzajuce prispevky neulozili, SRY

Corgoň liga - 22. kolo:

Slovan Bratislava - Spartak Trnava 2:3 (1:0)
Góly: 10. Dobrotka, 76. Slovák - 70. Vaculík, 77. Barčík, 80. Kožuch, ŽK: 43. Ižvolt - 52. Babacar Niang, 57. Kopúnek, 90.+ Tomčák, rozhodovali: Vlk - Palušák, E. Weiss, 10 856 divákov

Zostavy:
Slovan: D. Kiss - Kosmeľ (84. Ibragimov), Struhár, Dobrotka, Mojský - Slovák, Černák, Serrano, Ižvolt (66. Breznaník) - Sylvestr, Masaryk
Trnava: Vojáček - V. Pončák, Babacar Niang, Kopačka, Hruška (67. Vaculík) - P. Ďuriš, Kopúnek, Barčík, R. Michalík (55. Djurovič) - Kožuch, Bernáth (88. Tomčák)

Úvodnú desaťminútovku hráči Slovana odohrali zväčša na polovici hostí, z tlaku vyťažili štyri rohové kopy. Až ten štvrtý v podaní Mojského premenil ľavačkou na vedúci gól Dobrotka - 1:0. O desať minút neskôr mal druhý gól na kopačke Sylvestr, po perfektnej prihrávke Masaryka lopta len tesne minula pravú žrď Vojáčkovej bránky. V 37. min gólovú hlavičku Struhára vyrazil český gólman Spartaka. Hostia bránku Daniela Kissa v prvom dejstve vážnejšie neohrozili.

V 67. min tandem Bernáth - Hruška nevyužil prečíslenie domácej obrany, ktorá len so šťastím zažehnala gólom zaváňajúcu situáciu. Vzápätí stratil loptu Mojský, zmocnil sa jej Barčík. Jeho center síce Kiss, ktorý sa zrazil s Ižvoltom, vyrazil, ale loptu do prázdnej bránky z 25 metrov umiestnil striedajúci Čech Lukáš Vaculík - 1:1. V 76. min rozohral Mojský ôsmy rohový kop a hlavička Slováka skončila v sieti - 2:1. Stretnutie v týchto chvíľach gradovalo, radosť "belasých" však netrvala dlho. Z nasledujúceho štvrtého rohu hostí Kissom vyrazenú strelu Barčík bombou dopravil za jeho chrbát - 2:2. Víťazný gól o výhru viac bojujúcich hostí po prihrávke Bernátha napokon dosiahol v 80. min Kožuch - 2:3. O výbornú atmosféru pred viac ako 10 000 divákmi sa pričinili oba fanúšikovské tábory, ktoré okrem troch vhodených delobuchov tentoraz neprístojnosti nerobili.

Hlasy:
Boris Kitka (tréner Slovana): "Odohrali sme nešťastné stretnutie. Momentálne sa od nás odvrátila futbalová šťastena. Mali sme už rozhodnúť v prvom polčase a streliť prinajmenšom dva góly. Trnava si vytvorila tri šance a z každej z nich dala gól. Som však rád, že po nepresvedčivom výkone naposledy v Senci bolo vidiieť, že sme schopní vystupňovať výkon."

Josef Mazura (tréner Trnavy): "Prvý polčas hral Slovan veľmi dobrý futbal a sme radi, že sme dostali len jeden gól. Nevedeli sme sa dlho s jeho spôsobom hry vyrovnať, predsa len nám citeľne chýbali stabilní obrancovia Doležaj a Tomáš Hanzel. V prestávke sme si povedali, že musíme zmeniť herný štýl. Pritvrdili sme hru, začali lepšie kombinovať a boli z toho tri krásne góly." Crying or Very sad